Марченко Максим Васильович

Марченко Максим Васильович

к.т.н., доцент

      Народився 5 квітня 1983 р. в м. Хмельницькому. Після закінчення в 2000 р. із золотою медаллю загальноосвітньої школи вступив на факультет інженерних та інформаційних технологій Технологічного університету Поділля. Під час навчання працював техніком науково-дослідного сектору університету. У 2005 р. отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Обладнання переробних і харчових виробництв» та здобув кваліфікацію інженера-механіка.
      Протягом 2004-2006 рр. навчався на факультеті довузівської та післявузівської підготовки Хмельницького національного університету за спеціальністю «Економіка підприємства», після закінчення якого йому було присвоєно кваліфікацію спеціаліста з економіки підприємств.
      Навчаючись в 2005-2008 рр. в аспірантурі Хмельницького національного університету за спеціальністю «Машинознавство» підготував дисертаційну роботу, яку захистив у 2009 році.
      Автор 22 наукових та методичних праць.
      Викладає курси: «Технологічне обладнання харчових виробництв», «Теплохолодотехніка», «Основи САПР», «Деталі машин», «Персональні комп’ютери та пакети прикладних програм».
      У 2010 р. – переможець VI обласного конкурсу науково-дослідних робіт в номінації «Фундаментальні науково-дослідні роботи».