КАФЕДРА ГМА запрошує на навчання за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» зі спеціалізацією «Комп’ютерне моделювання та інженерія обладнання і технологічних процесів харчових виробництв» Кафедра проводить підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр і магістр на денній та заочній формах навчання за державним замовленням та на контрактній основі. Випускники коледжів профільних та споріднених спеціальностей продовжують навчання з другого або третього курсу за скороченою формою.
Кафедра ГМА та секція спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» орієнтована на:
КАФЕДРА ГМА НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС
Аудиторний фонд кафедри складається з 7 спеціалізованих лабораторій і 2 лекційних аудиторій. Аудиторії кафедри оснащені сучасним комп’ютерним та проекційним мультимедійним обладнанням . Локальна комп’ютерна мережа кафедри підключена високошвидкісним оптоволоконним каналом до мережі Internet. На всій території кафедри функціонує зона WiFi.
Серед лабораторного фонду можна виділити:
Науково-педагогічний персонал кафедри ГМА багато уваги приділяє науково-дослідній роботі студентів, які активно беруть участь у наукових конференціях, олімпіадах та конкурсах. Вони є авторами або співавторами декілька стотень наукових праць та патентів України, декілька десятків підручників, монографій. На кафедрі працює чотири доктори і сім кандидатів наук. Значна частина дипломних робіт, проектів і магістерських робіт після доопрацювання рекомендується державними екзаменаційними комісіями до впровадження у виробництво.
КАФЕДРА ГМА ПЕРСПЕКТИВИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ
Вища освіта зі спеціальності 133«Галузеве машинобудування» забезпечить Вам роботу на підприємствах харчової і переробної промисловості, агропромислового комплексу, харчового машинобудування, малих та спільних підприємствах, у науково-дослідних установах, проектних організаціях, конструкторських бюро. Кращі студенти розвивають свій науковий потенціал, продовжуючи навчання в магістратурі та аспірантурі університету.
Кафедра ГМіА тісно співпрацює з провідними підприємствами харчової промисловості області. Серед них: хлібозавод ТОВ «Хмельницький хлібокомбінат», ПрАТ «Хмельницька макаронна фабрика», ЗАТ «Хмельницька кондитерська фабрика (КОНДФІЛ)», ПАТ «Хмельницький обласний пивзавод (Хмельпиво)», виробниче підприємство «Мамин хліб», ПАТ «Оболонь», ПрАТ “Деражнянський молочний завод”, ВАТ “Старокостянтинівський цукровий завод”, ВАТ “Наркевицький цукровий завод”, ТОВ Віт Агро та іншими. Наші спеціалісти працюють також і на підприємствах за межами Хмельницької області та України.
Багато випускників кафедри займаються викладацькою діяльністю у ВНЗ та професійних училищах України.
Студенти спеціальності мають можливість навчатись за програмою «подвійний диплом», яка реалізується в Хмельницькому національному університеті та вишах Польщі (Люблінська, Краківська, Свєнтокшиська політехніки ). Програма функціонує у рамках угоди про співробітництво щодо одержання подвійного ступеня Магістра.
Після закінчення магістратури, кращі студенти мають можливість навчатись в аспірантурі.
Колектив кафедри ГМА