Заняття із професіоналами на підприємстві «Мотор Січ» (м. Волочиськ)

Bymaxagro

Заняття із професіоналами на підприємстві «Мотор Січ» (м. Волочиськ)

В рамках ознайомлення із сучасним рівнем підготовки виробництва, технологічних процесів обробки та отримання практичних навичок на підприємстві – лідері галузі на кафедрі технології машинобудування разом із кафедрами МАЕЕС та ГМіА Хмельницького національного університеті була організована екскурсія (наказ N16-АГ від 22.09.2021) із проведенням навчальних занять на Волочиський машинобудівний завод (ВМЗ), який входить в холдінг «Мотор Січ».

Дві змістовні лекції для здобувачів ОП 131 «Прикладна механіка» із дисциплін «Різальний інструмент та інструментальне забезпечення автоматизованного виробництва» та «Металорізальні верстати та обладнання автоматизованого виробництва» провів заступник начальника цеху інструментального забезпечення Дацула Дмитро Петрович.

Заняття виявились досить плідними здобувачі отримали окрім теоретичних аспектів підготовки виробництва практичні знання із реалізації задекларованих тез в рамках існуючого виробництва.

Для здобувачів спеціальності 133 Галузеве машинобудування (освітня програма “Агропереробка та інжиніринг”) доцент кафедри ТМ Соколан К.С. провела заняття з предмету «Технологічні основи машинобудування»

Крім цього, для здобувачів магістерського рівня в рамках дисципліни «Фізико-хімічні методи захисту металів» керівником лабораторії ВМЗ Кривою Тетяною Миколаївною було проведене змістовне заняття на тему гальванічної обробки.

About the author

maxagro editor