Amazone збирає професіоналів-аграріїв

Bymaxagro

Amazone збирає професіоналів-аграріїв

Вперше на Хмельниччині в інноваційному форматі компанія «Амазоне-Україна» у партнерстві з ТОВ «Компанія ЛАН» провели – Агропікнік 2021. Зустріч відбулася  в нещодавно відкритому регіональному сервісному центрі ТОВ «Компанія ЛАН» (м. Хмельницький). Захід зібрав близько 100 учасників – директорів, фермерів, представників агропідприємств та викладачів аграрних спеціальностей із Хмельницької, Тернопільської, Вінницької, Київської та Житомирської областей.

Агропікнік Amazone – це подія, яка об’єднує тих агровиробників, які розуміють, що майбутнє сільського господарства за інноваційними та розумними технологіями. Це щирі зустрічі у дружній атмосфері Amazone для обміну досвідом.

У заході також, взяли участь і викладачі кафедри галузевого машинобудування та агроінженерії Хмельницького національного університету. До початку заходу, викладачі та представники провідних агропідприємств, у форматі круглого столу, обговорили особливості розвитку сучасних сільськогосподарських машин, систем точного землеробства та агровиробництва в Україні, а також отримали рекомендації від виробничників щодо підготовки майбутніх фахівців-агроінженерів.

 

Учасникам Агропікніка Amazone провели демонстрацію техніки Amazone – самохідного обприскувача Pantera, презентацію переваг точного землеробства та інноваційних рішень Amazone у внесенні добрив (Amazone ZA-M). Агровиробники та викладачі отримали інформацію про сучасні технології та переваги техніки Amazone від генерального директора  ДП «Амазоне-Україна» Дмитра Давиденка, а також від представників ТОВ «Компанія ЛАН».

 

Серед гостей були розіграні подарунки, зокрема сертифікати на знижку 5% та 5000€ на купівлю техніки Amazone. 5%-ку знижку на купівлю техніки виграв Володимир Курской, доцент кафедри галузевого машинобудування і агроінженерії Хмельницького національного університету. За спільним рішенням декана факультету інженерної механіки проф. Олександренка В.П., завідувача кафедри галузевого машинобудування та агроінженерії доцента Мартинюка А.В. та доцента Курского В.С., сертифікат передано багатопрофільному виробнику сільськогосподарської продукції, одному із флагманів аграрного ринку України, партнеру Хмельницького національного університету – групі компаній VITAGRO в особі генерального директора Лабазюка Петра Петровича.

У відповідному слові Лабазюк П.П. наголосив на продовженні плідної співпраці підприємства з університетом з підготовки агроінженерів та її розширення з метою надання випускникам сучасного рівня знань по використанню, сервісному обслуговуванню та ремонту сільськогосподарської техніки шляхом проведення практичних занять із професійно-орієнтованих дисциплін «Трактори і автомобілі», «Сільськогосподарські машини», «Машини і обладнання для тваринництва», «Ремонт машин і обладнання»   в структурних підрозділах агропідприємства за участі фахівців-практиків та надання в університет на відповідальне зберігання сучасних зразків техніки різноманітного призначення для опанування студентами-аграріями під керівництвом інженерно-технічних працівників підприємства. ДП «Амазоне-Україна» та регіональний представник по Західному регіону Андрій Бойко запросили доцента Курского В.С. відвідати у Німеччині завод з виробництва техніки Amazone та аграрну виставку.

 

 

 

Захід був цікавим і корисним, як для виробничників так і науковців регіону.

Кафедра галузевого машинобудування та агроінженерії

About the author

maxagro editor