Студенти Хмельницького національного університету відвідали виставку AgroExpo 2020

Bymaxagro

Студенти Хмельницького національного університету відвідали виставку AgroExpo 2020

У місті Кропивницький, 30 вересня по 2 жовтня  проходила одна з найбільших агровиставок в Україні – AGROEXPO-2020. Традиційно учасниками виставки стали викладачі і студенти Хмельницького національного університету спеціальностей 208 «Агроніженерія» та 133 «Галузеве машинобудування» (спеціалізація “Агропереробка та інжиніринг”). Цього року учасників виставки місто Кропивницький зустрічало проливним дощем, але незважаючи на це,  на “AGROEXPO-2020” були представлені передові новинки сільськогосподарської техніки світових та вітчизняних брендів.

Зокрема студенти ознайомилися з новітніми зразками самохідної (ХТЗ, ХТА, Case, New Holland, John Deere) та  причіпної техніки (Elvorti, Lemken, Horsch), як вітчизняного, так і закордонного виробництва (Німеччина, Франція, США, Бразилія тощо), вивчили будову та особливості застосування спеціалізованої техніки для болотистих ґрунтів, познайомилися із інноваційними технологіями в тваринництві (вирощування та переробка продукції тваринництва), побачили в дії різноманітні системи точного землеробства тощо.

З будовою та принципом роботи сучасних дизельних двигунів ознайомили студентів інженери ТОВ «Слобожанська промислова кампанія», яка випускає вітчизняний трактор ХТА-250 «Слобожанець».

Біля навчальних стендів підприємства, студенти опанували особливості будови, налаштування та експлуатації дизельних двигунів, які встановлюються на сучасну самохідну техніку. Студенти набули практичні навички із використання грунтооброблювальної техніки під керівництвом провідних інженерів підприємств-виробників та викладачів випускової кафедри.

По завершенню першого дня виставки, студенти-аграрії взяли активну участь в обговоренні технічних особливостей з налаштування та експлуатації сучасних комбайнів та самохідних оприскувачів із фахівцями.

Загалом AgroExpo 2020 була надзвичайно цікавою та корисною для викладачів та студентів в плані практичного досвіду та налагодження зв’язків із потенційними роботодавцями.

 

Колектив кафедри галузевого машинобудування та агроінженерії

About the author

maxagro editor