Практична підготовка студентів спеціальності 208 «Агроінженерія» Хмельницького національного університету на АТ «Ельворті» м.Кропивницький

Bymaxagro

Практична підготовка студентів спеціальності 208 «Агроінженерія» Хмельницького національного університету на АТ «Ельворті» м.Кропивницький

В недалекому минулому компанія «Ельворті» запустила соціальний проект «Приєднуйся до команди Ельворті», основними напрямами якого є відкриття на базі аграрних університетів України спеціалізованих лабораторій с/г техніки Ельворті, популяризація професії «інженер-механік», залучення студентів на екскурсії та навчання на підприємство і т.д. Спеціалізовану аудиторію компанії було відкрито і у Хмельницькому національному університеті.

30 вересня 2020 року здійснено виїзд на проходження навчання на завод «Ельворті», що у Кропивницькому студентів факультету інженерної механіки Хмельницького національного університету.

Студенти 2-го та 3-го курсів спеціальності 208 «Агроінженерія» університету ознайомитись із найсучаснішими технологіями виробництва на провідному підприємстві сільгоспмашинобудування в Україні, а саме:

-технологією виготовлення корпусних деталей та робочих органів грунтообролювальних машин, сівалок та оприскувачів;

-технологією проведення зварювальних робіт при виготовлені рамних конструкцій;

-технологією проведення фарбувальних робіт за допомогою порошкових фарб, яка застосовується на підприємстві.

Навчання для студентів провів особисто головний конструктор підприємства – Кваша Юрій Леонідович.

 

Студентам продемонстрували виробництво за найвищими європейськими стандартами, а також запросити найактивніших з них приєднатися до великої та успішної команди «Ельворті». Інженерних кадрів не вистачає країні – наголосив Юрій Кваша.

 

 

Окрім навчання, слухачам провели екскурсію підприємством. Студенти поринули у захоплюючу подорож, ознайомилась з найсучаснішим обладнанням, яке розташоване на виробничих площах підприємства, ознайомилися з особливостями технологічного процесу в загальному, а також специфікою праці персоналу на підприємстві.

Студенти залишилися в захваті від наданої їм можливості, адже практично ніхто з них раніше не бачив, як виготовляються сучасні сівалки, борони, культиватори тощо.

Навчання та екскурсія на сучасному підприємстві, лідері галузі сільгоспмашинобудування в Україні – це корисний досвід, як  для викладачів так і студентів, які вирішили здобувати інженерну освіту.

 

к.т.н., доцент кафедри ГМ та АІ  Андрій Мартинюк

 

About the author

maxagro editor