Відкриття навчальної лабораторії сільськогосподарських машин корпорації “Elvorti” у Хмельницькому національному університеті

Bymaxagro

Відкриття навчальної лабораторії сільськогосподарських машин корпорації “Elvorti” у Хмельницькому національному університеті

Ще у 2017 році між Хмельницьким національним університетом та ПАТ «Ельворті» було підписано договір про співпрацю. ПАТ «Ельворті» – це провідне підприємство України у галузі сільськогосподарського машинобудування, яке розташовується в місті Кропивницький.

Підприємство  виготовляє посівну, ґрунтообробну та збиральну техніку для агропромислового комплексу, зокрема спеціалізується на виготовленні сівалок для посіву зернових і орних культур, культиваторів для суцільної і міжсмугової обробки ґрунту.

В рамках співпраці між Хмельницьким національним університетом та компанією Ельворті, для забезпечення навчального процесу спеціальності 208 «Агроінженерія», компанія передала університету три нових навчально-дослідних стенди: дві секцій сівалок модельних рядів ASTRA, VESTA та секцію культиватора для міжрядної обробки.

Тепер студенти-аграрії Хмельницького національного університету матимуть змогу не тільки вивчати будову практично всього модельного ряду сівалок ПАТ «Ельворті», а й проводити їх технологічне регулювання під час виконання лабораторних робіт з профільних дисциплін спеціальності «Агроінженерія», тим паче, що компанія окрім навчально-дослідних стендів (секцій сівалок) надала всі наочні матеріали (настінні стенди), які стосуються обслуговування та експлуатації всієї техніки, яку випускає компанія.

Для розміщення навчально-дослідних  стендів та наочностей, які надала компанія Ельворті, на кафедрі галузевого машинобудування та агроінженерії Хмельницького національного університету було створено спеціалізовану лабораторію сільськогосподарських машин компанії Ельворті. Дана лабораторія дозволяє за допомогою стендів, плакатів, мультимедійних презентацій і роликів продемонструвати студентам, викладачам і технічним працівникам агропідприємств конструкцію сучасної техніки та її роботу в польових умовах.

З іншого боку, така лабораторія дає можливість представити свою продукцію та інженерно-інноваційний потенціал компанії Ельворті майбутнім інженерам-аграріям Хмельниччини. Все це, безумовно, сприятиме підвищенню якості підготовки фахівців аграрної галузі загалом в Україні.

About the author

maxagro editor