Практика студентів-аграріїв Хмельницького національного університету на провідному аграрному підприємстві «KERNEL»

Bymaxagro

Практика студентів-аграріїв Хмельницького національного університету на провідному аграрному підприємстві «KERNEL»

Пройти практику, а також стажування відтепер можуть студенти спеціальності 208 «Агроінженерія» Хмельницького національного університету в компанії «Кернел». Відповідний двосторонній договір було підписано між Хмельницьким національним університетом та компанією «Кернел» напередодні.
«Кернел» – велика українська агропромислова компанія, яка формує виробничий ланцюжок від виробництва сільськогосподарської продукції та її збору з логістикою та міжнародним продажем зерна, до виробництва та продажу продуктів харчування.
Відповідно до умов договору, студенти, які прибули на виробничо-експлуатаційну практику на початку лютого до інноваційно-технічного комплексу «Зіньків» компанії «Кернел», діляться на три групи. Відповідно ці групи розподіляються між трьома наставниками – спеціалістами в галузях гідравлічних, електричних та механічних систем рухомого складу агропідприємства.

Певний час студенти проходять практику у цих групах, а потім змінюють наставників. Таким чином, до закінчення практики студенти відточать свої навички та здобудуть нові знання під час ремонту та обслуговування гідравлічних, механічних та електричних систем агротехніки.

Вже у перші дні практики, студенти взяли безпосередню участь у ремонті коробки передач з гідравлічним переключенням та капітальному ремонті двигуна трактора New Holand, технічному обслуговуванні та налагодженні електричних систем трактора John Deere та ремонті ходової частини навантажувача Manitou.

Крім студентів, на підприємстві мають змогу підвищувати практичну кваліфікацію і викладачі кафедри галузевого машинобудування та агроінженерії Хмельницького національного університету. Зокрема, на підприємство для підвищення кваліфікації прибув Юрій Білик, викладач дисципліни «Експлуатація та ремонт машинно-тракторного парку АПК» кафедри.

About the author

maxagro editor