Співпраця з Природничо-технологічним університетом (м. Бидгощ, Польща)

Bymaxagro

Співпраця з Природничо-технологічним університетом (м. Бидгощ, Польща)

3 січня 2020 року за програмою співпраці в науковій і навчальних сферах  нашого університету з Природничо-технологічним університетом у м. Бидгощ, Польща на факультеті інженерної механіки перебував доктор Томаш Калачинський з кафедри автомобільної техніки факультету механічної інженерії UTP.

В ході робочої зустрічі були обговорені питання розробки, впровадження і модифікації освітніх програм. Доктор Т. Калачинський поділився досвідом реалізації такої програми на базі кафедри автомобільної техніки Природничо-технологічного університету у м. Бидгощ

Для студентів спеціальності 274 “Автомобільний транспорт” та 208 “Агроінженерія” доктор Т. Калачинський прочитав лекцію на тему “Сучасні засоби діагностики транспортних і технологічних машин, їх програмне та апаратно-технічне забезпечення”. Також студенти отримали цікаву і корисну інформацію про систему організації навчального процесу у технічних ВНЗ Польщі, про можливості і особливості навчання і стажування студентів з України у цих закладах.

Корисною була також зустріч доктора Т. Калачинського з колегами з кафедр щодо обміну досвідом викладання на аналогічних за профілем автомобільних спеціальностях.

About the author

maxagro editor