Екскурсія на ТОВ «Mann+Hummel ФТ Україна»

Bymaxagro

Екскурсія на ТОВ «Mann+Hummel ФТ Україна»

Студенти третього курсу спеціальності 208 «Агроінженерія» факультету інженерної механіки Хмельницького національного університету 20 листопада  відвідали одне з найбільших підприємств регіону, що спеціалізується на виробництві фільтрів – ТОВ «Mann+Hummel ФТ Україна».

 ТОВ «Mann+Hummel ФТ Україна» – підприємство, яке спеціалізується на виробництві і дистрибуції як автомобільних фільтрів так і фільтрів для сільськогосподарської техніки.

Представник компанії Олег Продеус на початку екскурсії ознайомив відвідувачів з історією створення та досягненнями сучасного підприємства, що динамічно розвивається, та провів для студентів-аграріїв лекцію стосовно маркування та призначення, а також конструктивних особливостей фільтрів компанії WIX.

За його словами, ТОВ «Mann+Hummel ФТ Україна» володіє сучасним виробничими потужностями, а також залучає до виробництва фільтрів лише кваліфікований  персонал, що дає можливість виготовляти високоякісні фільтри «WIX FILTERS» до автомобілів і сільськогосподарських машин  вітчизняного і закордонного виробництва.

Студенти другого та третього курсу, які здобувають освіту за спеціальністю спеціальності  208 «Агроінженерія», мали можливість ознайомитися з технологічним процесом виробництва фільтрів (корпусних деталей, фільтрувального матеріалу) безпосередньо в цеху, спостерігаючи за роботою працівників на робочих місцях.

На складі підприємства, де зберігається запас сировини на декілька тижнів роботи, студенти ознайомились із асортиментом продукції яку виготовляє  ТОВ «МАН+ХУММЕЛЬ ФТ Україна» для внутрішнього ринку та експорту за кордон в різні країни світу. При цьому, контроль якості продукції на заводі дуже суворий, а кількість вибракувань  дуже мізерна, що підтверджує якість виготовлення фільтрів на підприємстві.

Після екскурсії, студенти відвідали їдальню підприємства, де за смачним обідом ділилися враженнями…

About the author

maxagro editor