Програма “Кернел шанс”

Bymaxagro

Програма “Кернел шанс”

У вересні в Хмельницькому національному університеті відбулася зустріч студентів спеціальностей «Агроінженерія», «Автомобільний транспорт», «Галузеве машинобудування (Машини та апарати харчових виробництв) та «Матеріалознавство» із представниками однієї з найбільших українських  компаній агропромислового комплексу – Kernel.

Дана компанія є лідером за експортом продукції агропромислового комплексу та найбільшим виробником і експортером соняшникової олії не тільки в регіони України, але й на світові ринки. Kernel має декілька напрямків бізнесу, стратегічно та тісно пов’язаних між собою: закупівля зернових культур у фермерів, власний агробізнес, виробництво олії, продаж продукції на внутрішній та зовнішній ринки.

Фахівці відділу навчання та розвитку персоналу компанії Kernel, які завітали до Хмельницького національного університету  Анастасія Писарева та Олена Бардзік презентували студентам корпоративну програму професійного та кар’єрного зростання «Кернел шанс». В ході зустрічі була висвітлена інформація щодо можливостей студентів останніх курсів та випускників, адаптації до умов виробництва. Для цього, висококваліфіковані спеціалісти компанії готові ділитися з майбутніми фахівцями власними знаннями та бути провідниками стратегії і корпоративної культури Kernel, яка є компанією, що формує аграрну еліту нового покоління, розкриває потенціал молодих фахівців та забезпечує сприятливі умови для роботи і життя.»

В ході зустрічі, студенти заповнили анкети та взяли активну участь в обговорені переваг цієї програмі. Як пояснили представники компанії: «Учасники програми Кернел Шанс  отримають можливість оволодіти різними типами сучасних аграрних технологій, розвинути комунікативні  здібності, та в подальшому розробляти власні проекти з урахуванням потреб бізнес-напрямів компанії. Головна мета програми – працевлаштування випускників за спеціальністю».

Зустріч вийшла доволі теплою, надзвичайно цікавою та досить продуктивною!

Колектив кафедри галузевого машинобудування та агроінженерії.

About the author

maxagro editor

Leave a Reply

4 + fourteen =